Opal na pójście do przodu.

Bransoletka już sprezentowana więc mogę się pochwalić. Bransoletkę otrzymała bardzo bliska mi osoba. Chciałam dobrać kamienie, które będą miały odpowiednie działanie. Wybrałam Opal.

Jest to kamień, który ułatwia zamknięcie pewnych etapów naszego życia. Daje nam możliwość obiektywnego spojrzenia na zdarzenia z przeszłości. Jeśli były one bolesne i przykre, pomoże nam się od nich uwolnić. Takie odcięcie od nieprzyjemnych doświadczeń nie musi oznaczać całkowite zapomnienie. Pomaga nam je zaakceptować i zrozumieć ich sens. Oczywiście nie będzie to z dnia na dzień, może potrwać niekiedy lata. Energia Opali, sprawia, iż mimo bolesnych doświadczeń czy też cudownych przeżyć, nie tkwimy w miejscu, nie cofamy się a przemy naprzód, bez rozpamiętywania przeszłości. Opale wspomagają naszą świadomość, że tak naprawdę jesteśmy bogatsi o nasze doświadczenia, jakie one by nie były. Możemy zdobywać też nowe, realizować się i spełniać swoje marzenia.
Komentarze

  1. This site was... how do you say it? Relevant!! Finally I have found something that helped me. Cheers! aol email login

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Będzie mi bardzo miło, jeśli zostawisz po sobie komentarz czy opinię. Dziękuję :)