Mój pierwszy pierścionek - DELIE

No to dotarłam! Wybaczcie długą nieobecność, ale jakiś ten tydzień był rozbity i jakoś weny było mało. Ale nic to, znowu mam dla Was nowość. Naprawdę NOWOŚĆ.
Wczoraj wpadła do mnie na chwilkę Siostra i pokazała małe cudo. Zainspirowała mnie. W końcu też wiedziałam, co zrobię z kryształkami od mojej Ewy. Takie tycie, że miałam problem. A tu proszę! Kryształki małe są, gumeczki są, można to fajnie zgrabnie połączyć z chainmaille. I oto jest! Mój pierwszy pierścionek! Ale nie ostatni, jeszcze mam kilka kryształków. Monika z eMTe Place  zapytała, czy nie będzie upijał? No to wiadomo, wczoraj zrobiłam, wieczorem miałam wyjście, więc TESTOWAŁAM!. Powiem Wam, że teraz jak Wam to piszę, to mam go na sobie, bo mi się tak spodobał. Mnie nie upija nic. Ale nie noszę na innych palcach żadnych pierścionków. Pomimo, że kryształki są fasetowane, a tego się obawiałam, także nie przeszkadza to w niczym :) Jestem dumna, zrobiłam od początku do końca z 3mm pojedynczych ogniwek i 3mm kryształków pierścionek! Jak się Wam podoba? :)


I got here! Sorry for the long absence, but this week was shattered and somehow it was not enough. But it's nothing, I have news for you again. Really new. Yesterday my Sister came to me for a moment and showed a little miracle. It inspired me. Finally, I knew what I would do with the crystals from my Eve. They are so small, I had a problem with them. And here you go! There are small crystals, elastic, and I can mix it all neatly with chainmaille. And here it is! My first ring! But not the last, I still have some crystals. Monica from eMTe Place asked if he would be scratched? Well, I did, yesterday,I got out and TESTED it! I will tell you that now as I write it, I have weare it, because I liked it so much. It's not scratched. But I don't carry any more rings on the other fingers. Although the crystals are faceted, and I was afraid of it, it also doesn't interfere with anything :) I am proud, I made from the beginning to the end with 3mm jump rings and 3mm crystal the ring! How do you like it? :)


A to macie jeszcze krótki filmik :)Komentarze