Eleganckie granaty

Witajcie kochani. Staram się zawsze sprostać Waszym oczekiwaniom i myślę, że tym razem także mi się to udało ^_^ Miały być granaty: eleganckie, dystyngowane, spokojne. Odcień chwosta, który użyłam jest bardzo ładny i przyznam, że jak miałam obiekcje do tego koloru, to w tym wydaniu bardzo mi się podoba. Inspirujecie mnie po prostu.
 Chwost ma kołnierzyk z chainmaille ze splotu european 4in1, lubię go, jest prosty i wygląda efektownie. Element ozdobny ponad chwostem, to mój ulubiony kwiat 🌸Tym razem dobrałam do ich połączenia fasetowane kulki agatu w chłodniejszym odcieniu niebieskiego, aby kolorystycznie wszystko ze sobą współgrało. Efekt końcowy powoduje, że aż chce się je nosić :) A Wam z czym kojarzy się kolor granatowy?


Hello, beloved. I always try to meet your expectations and I think that this time I succeeded as well ^ _ ^
They were supposed to be grenades: elegant, dignified, calm. The shade of the shag that I used is very nice and I admit that as I had objections to this color, I really like it in this issue. You just inspire me.
Tassel has a collar with chainmaille from european 4in1 weave, I like it, it is simple and looks impressive. The decorative element above the tassel is my favorite flower. 🌸Then I used to combine faceted agate beads in a cooler shade of blue to match them in a color-coordinated way. The end result means that you want to wear them :) And what do you associate the navy blue with?Komentarze