Problem z zasięgami na FB

Niestety na FB jest coraz gorzej z zasięgami. Tak bardzo pozmieniali wszystko, że jak tylko polubicie jakąś stronę to i tak nie dostajecie z niej powiadomień. Domyślnie bowiem jest tak ustawione, że powiadomienia są dla wyróżnionych postów. Wszystko po to by płacić za reklamę :( Zastanawiam się zatem, czy w ogóle widzicie moje posty? Dlaczego ten temat mnie tak frapuje?
Otóż robiłam ostatnio generalnie porządki w pracowni i znalazłam moje stare projekty.Nie za bardzo wiedziałam, co mam z nimi zrobić, teraz robię zupełnie co innego. Rozwinęłam się. Mąż podpowiedział - ROZDAWAJKA. Zatem wkrótce co jakiś czas będę stopniowo takowe robić z jednym produktem. Widzicie miszmasz ich na zdjęciu. Jednak do tego celu ważne jest, aby wyświetlały się moim Fanom moje posty :) W końcu mocno Wam nie spamię, jeden post na kilka dni ;)
Jak pozmieniać ustawienia na stronie? Musimy wejść w "obserwowanie"  i rozwinąć opcje pod ołówkami :) Abu już nic Was nie ominęło, zaznaczamy WYŚWIETLAJ NAJPIERW a następnie „wszystkie włączone” . I pamiętajcie, ROZDAWAJKI BĘDĄ TYLKO DLA MOICH FANÓW :)
Komentarze