14 lutego 2019

Walentynki - niech Miłość będzie z Wami :)

Dziś dzień zakochanych - Walentynki. Pewnie wielu z Was podaruje lub otrzyma kwiaty, kupione u uśmiechniętych kwiaciarzy (może jednak wybierzecie te od zmarzniętych staruszek przesiadujących na ulicach :) ).
Pojawiło się wiele upominków w sklepach, pluszowych serduszek a czekoladowe zestawy ze Świąt zamienione zostały na upstrzone czerwonymi dodatkami gifty Walentynkowe. Ale czy Miłość potrzebuje specjalnego dnia, by ją okazać? (pozdrowienia dla Zapiski Wiedźmy). Czy tylko w ten jeden dzień się ją okazuje? Kwiatami, czekoladkami? Może jednak jest to coś więcej? Ukryte i często niedostrzegane w codzienności związku, i jakże niedoceniane. Ten buziak w czoło na dzień dobry, który tak uwielbiasz. Jej troska, gdy podaje Ci codzienną porcję suplementów. To, że w lodówce zawsze jest mleko, żebyś rano mogła napić się kawy. Oraz to, że przed wyjściem ona Ciebie wypytuje, czy na pewno o niczym nie zapomniałeś. Zwykłe małe gesty, które mówią więcej niż pokój kwiatów i tona czekoladek. Dlaczego są takie ważne? Bo nikt nic nie musi. Każdy w gruncie rzeczy może troszczyć się o samego siebie, ale z miłości dba o tę swoją Drugą Połowę. I takiej codzienności wypełnionej miłością dziś i po wsze czasy Wam życzę. PS. Kwiaty, czekoladki i biżuterię od Artvell można ofiarować zawsze i bez specjalnych okazji :)

A wisior to połączenie moich dwóch ulubionych wzorów chainmaille, oplotu rivoli i kwiatu. Zdobi go potrójny ciemnoczerwony chwost oraz królewska gwiazdka bizantyjska ze szklanym fasetowanym kryształkiem. Łańcuszek jest bardzo długi i można regulować sobie wysokość :)Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Będzie nam bardzo miło, jeśli zostawisz po sobie komentarz czy opinię. Dziękujemy!

Najpopularniejsze...