Pierwsza gotycka bransoletka.

Pytałam Was wczoraj, pokazując, co aktualnie mam na swoim warsztacie, czy macie pomysł, co robię. Po Waszych odpowiedziach jestem pewna, że dziś Was zaskoczę.
Ostatnio zasypałam Was pierścionki, zatem wcale się nie dziwię, że taka głównie padała odpowiedź. Ale niespokojna ze mnie dusza, która nie znosi monotonii i musiałam stworzyć coś kompletnie nowego. W głowie mam masę pomysłów i tak naprawdę ogranicza mnie tylko czas :) Tym samym dziś prezentuję gotycką bransoletkę łączoną modułem romanov z pierścionkiem z tym samym wzorem. Kamień księżycowy, kryształki oponki białe perłowe, stal nierdzewna. Zarówno bransoletka jak i pierścionek muszą zostać dopasowane do właściwego obwodu adekwatnie nadgarstka jak i palca :)

I asked you yesterday, showing what I currently have in my workshop, do you have an idea of what I'm creating. After your answers I am sure that I will surprise you today. Recently, I covered you with rings, so I'm not surprised that such was the answer. But I am an uneasy soul who hates monotony and I had to create something completely new. I have a lot of ideas in my head and it's only limited by time :) The same today I present a gothic bracelet combined with a romanov module with a ring with the same pattern. Moonstone, pearl crystals, stainless steel. Both the bracelet and the ring have to be matched to the correct circumference adequately wrist and finger :)
Komentarze