O Artvell

Czyli jak to się zaczęło...
Swój warsztat szlifuję od 2011 roku. Zaczęłam od prostych projektów, aby zapoznać się z materiałem i technikami tworzenia. Nieustannie się uczę, poznaję nowe wzory oraz staram się powiększać gamę moich projektów. Od połowy 2014 roku rozkochałam się w technice chainmaille. Jest to technika polegająca na łączeniu pojedynczych ogniwek w wyjątkowe wzory. Postanowiłam skupić się na niej i choć jest bardzo czasochłonna, to w efekcie powstają wzory niezwykłe i zaskakujące, co gwarantuje, że każdy znajdzie coś dla siebie. Tworzenie tej biżuterii sprawia mi ogromną satysfakcję, a największą motywację do ciągłej nauki i rozwoju daje mi Państwa zadowolenie.

Swoją biżuterię wykonuję z najwyższą precyzją i ogromną starannością, dopracowuję każdy szczegół, ulepszam, aby w ostateczności wyszedł produkt, który zadowoli nawet najbardziej wymagającego odbiorcę.
W końcu biżuteria jest tym co ma nam poprawić nastrój i dodać blasku.

I have been refine my workshop since 2011. I started with simple projects to get acquainted with the material and techniques of creation. I'm constantly learning, getting to know new patterns and trying to expand my range of projects. From mid-2014, I fell in love with the chainmaille technique. It is a technique that combines simple jump rings into unique patterns. I decided to focus on it, and although it is very time-consuming, the result is unusual and surprising patterns, which guarantees that everyone will find something for themselves. Creating this jewelry gives me great satisfaction, and your satisfaction give me the greatest motivation for continuous learning and development.

I make my jewelry with the utmost precision and great care, I refine every detail, I improve, so that ultimately a product will come out, which will satisfy even the most demanding recipient.
In the end, jewelry is what is to improve the mood and add glamor.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Będzie nam bardzo miło, jeśli zostawisz po sobie komentarz czy opinię. Dziękujemy!

Najpopularniejsze...